Slaugytojos važiuos pas prie VšĮ Šilalės PSPC prisirašiusius gyventojus į namus ragindamos vakcinuotis COVID-19 vakcina

Spalio 11–15 dienomis VšĮ Šilalės pirminės sveikatos priežiūros centro slaugytojos važiuos pas prie VšĮ Šilalės PSPC prisirašiusius gyventojus į namus ragindamos vakcinuotis COVID-19 vakcina. Kviečiame visus prie šios įstaigos prisirašiusius gyventojus aktyviai pasinaudoti sudaroma galimybe pasiskiepyti savo namuose nevykstant į gydymo įstaigą.

Visi Šilalės rajono gyventojai, pageidaujantys vakcinuotis, gali kreiptis į savo šeimos gydytojus ir derintis laiką, kada pageidauja būti paskiepytais, taip pat gali iš anksto derintis, kokia vakcina norėtų būti vakcinuojami. Negalintys atvykti į gydymo įstaigas gali kreiptis į savo šeimos gydytoją ar į seniūną dėl pagalbos atvykti į gydymo įstaigą ar informuoti savo šeimos gydytoją, kad dėl sveikatos būklės ar kitų priežasčių negalinčiam atvykti į gydymo įstaigą būtų atsiųsta vakcinuoti slaugytoja į namus.

Tik vakcina gali apsaugoti nuo sunkios COVID-19 ligos eigos ir išgelbėti gyvybę. Apsaugokime save ir savo artimųjų gyvybę ir sveikatą. Atvykime vakcinuotis ir paraginkime savo artimuosius, bendradarbius ir kaimynus.

Būkime sveiki.

 

Šilalės rajono savivaldybės administracija

 

VšĮ Laukuvos ambulatorijos teikiamų paslaugų kokybės gerinimas